KURACJA OCZYSZCZAJĄCA

zalecana przez prof. Valeria Szedlak-Vadocz

(Przewodniczącą Zespołu Doradców Medycznych CaliVita)Kuracja będzie skuteczna gdy będziemy:Etap I

Przed przystąpieniem do właściwej fazy oczyszczania za pomocą Paraprotex, warto uruchomić podstawowe kanały wydalnicze : jelita, wątrobę i nerki, aby mogły sprawnie usuwać toksyny powstałe w wyniku wybijania pasożytów z organizmu. Dopiero po tygodniu włączyć Paraprotex.

W tym celu tydzień przed podaniem Paraprotex’u stosujemy AC Zymes i Nopalin (dawkowanie poniżej) + LiverAid (odtruwanie wątroby) 2 do 3 kapsułek 3 x dziennie przed jedzeniem.


Po tygodniu stosujemy Paraprotex (niszczy pasożyty) + Nopalin (pomaga usunąć szkodliwe substancje na zewnątrz) + AC Zymes (odbudowuje przyjazną mikroflorę)

Kuracja będzie miała pozytywny efekt tylko wtedy gdy stosowane będą te 3 suplementy.Paraprotex zaczynamy od małych dawek, aby przyzwyczaić organizm do trujących toksyn, wirusów, bakterii, grzybów i pasożytów, które będą usuwane z organizmu.

Dawkowanie poniżej

Nopalin - 1 do 3 tabl. dziennie między posiłkami (1 tabl. na 30kg masy ciała)
Chroni układ trawienny przed rozwojem pasożytów. Dostarcza organizmowi cenny błonnik, składniki mineralne, liczne witaminy oraz 17 rodzajów aminokwasów (w tym 8 egzogennych). Pozytywnie wpływa na procesy trawienia i metabolizm. Oczyszcza z toksyn jelito grube. Pomaga usunąć wydzielone toksyny z naszego organizmu.

AC Zymes - 3 x 2 kaps. w odstępie 1 godz. od Paraprotexu
Dostarcza niezbędnych bakterii, które utrzymują zdrową mikroflorę jelit (1 kapsułce zawiera 2 miliardy żywych kultur pałeczek kwasu mlekowego). Wytwarza niekorzystne środowisko dla bakterii chorobotwórczych i gnilnych.
Dawkowanie Paraprotex

1,2 i 3 dzień kuracji - 1 tabletka na czczo:4,5 i 6 dzień - dawkę zwiększamy do 2 tabletek:
- 1 tabl. rano na czczo
- 1 tabl. wieczorem (1/2 godz. przed kolacją, a minimum 2 godz. po posiłku).

7,8 i 9 dzień - dawkę zwiększamy do 3 tabletek:
- 1 tabl. rano na czczo
- 1 tabl. w czasie obiadu (koniecznie podczas posiłku, ważne, żeby odtruć wątrobę)
- 1 tabl. wieczorem (1/2 godz. przed kolacją, a minimum 2 godz. po posiłku).10,11 i 12 dzień - dawkę zwiększamy do 4 tabletek:
- 1 tabl. rano na czczo
- 1 tabl. w czasie obiadu (koniecznie podczas posiłku, ważne, żeby odtruć wątrobę)
- 2 tabl. wieczorem (1/2 godz. przed kolacją, a minimum 2 godz. po posiłku).13,14 i 15 dzień - dawkę zwiększamy do 5 tabletek:
- 2 tabl. rano na czczo
- 1 tabl. w czasie obiadu (koniecznie podczas posiłku, ważne, żeby odtruć wątrobę)
- 2 tabl. wieczorem wg powyższych wskazówekod 16 dnia kuracji do zużycia całego opakowania Paraprotex stosujemy dawkę 6 tabletek:
- 2 tabl. rano na czczo
- 2 tabl. w czasie obiadu (koniecznie podczas posiłku, ważne, żeby odtruć wątrobę)
- 2 tabl. wieczorem wg powyższych wskazówekEtap II

Po zużyciu całego opakowania Paraprotex’u, zrobić przerwę 4 tygodnie. W tym czasie stosować pozostałe suplementyEtap III

Ponownie włączyć Paraprotex, ale w maksymalnej dawce (3 x 2 tabl) i stosować do końca opakowania, razem z pozostałymi suplementami (AC Zymes, Nopalin, C-500) - dawkowanie jak w etapie II.Etap IV

Włączyć na stałe AC Zymes, aby zapobiec nawrotom, w dawce profilaktycznej 2 kapsułki na noc.

UWAGI

W wyniku rozpadu zniszczonych grzybów, bakterii i pasożytów pozostaje w nas niebezpieczna ilość toksyn. Żeby zapobiec ich osadzaniu w organizmie, a przez to uszkodzeniu narządów wewnętrznych i kolejnego zatrucia w wyniku zakwaszenia, konieczna jest neutralizująca wewnętrzne środowisko za pomocą Polinesian Noni. Aby odkwasić organizm, dobrze jest dodatkowo zażywać wapń z magnezem (Strong Bones 2 kaps. na noc)

Dawkowanie dla dziecka ważącego ok. 30 kg zmniejszyć o połowę
Dawkowanie dla dziecka ważącego ok.15-20 kg - 1/4 dawki dorosłego

DIETA W TRAKCIE KURACJI


PRODUKTY ZABRONIONE

Wszystkie słodycze i słodkie przetwory muszą być bezwzględnie wyeliminowane z diety, ponieważ cukier i biała mąka sprzyjają grzybom.


Pomimo, że owoce są zdrowe, to jednak zawarty w nich cukier owocowy (fruktoza) nie jest dobry dla osób mających grzybicę. Należy wyłączyć z diety owoce i ich przetwory na dwa do czterech tygodni.


Kiełki ogólnie uważane za zdrowe, niestety są wylęgarnią grzybów i są wręcz zakazane.
Napoje alkoholowe w czasie stosowania diety przeciwgrzybiczej są zabronione.


ZABRONIONE SĄ WSZELKIE RODZAJE CIAST, CIASTECZEK, TORTY, MIÓD, OWOCE ORAZ WSZELKIE PRODUKTY Z ZAWARTOŚCIĄ CUKRU
DIETA PO KURACJI